Киев
облачно, небольшой дождь
+18 °C
Пробки:
0 баллов
[supsystic-slider id=1 position="center"]

В Деснянском районе столицы продолжается капитальный ремонт второй очереди парка “Троещина”, который расположен вдоль проспекта Шухевича.

Об этом сообщил мэр Киева Виталий Кличко в Facebook.

“На второй очереди уже расчистили территорию, озеро. Начали прокладывать пешеходные дорожки”, – заявил мэр.

Кличко сообщил, что в новой части парка также обустроят поливо-оросительную систему, велодорожку, новое освещение, скамейки и урны, навигация, видеонаблюдение, а также осуществят озеленение территории. Также в этой части парка также обустроят универсальное поле для мини-футбола и волейбола, спортивную площадку с тренажерами и беседку для игры в шахматы.

.

Друзі! Тривають активні роботи з капітального ремонту другої черги парку "Троєщина", що розташований уздовж проспекту Шухевича в Деснянська РДА. Першу чергу оновленої зони відпочинку ми відкрили у жовтні минулого року. І маємо багато позитивних відгуків від мешканців Троєщини. На другій черзі уже розчистили територію, озеро. Почали прокладати пішохідні доріжки. У новій частині парку також облаштують поливо-зрошувальну систему, велодоріжку. Для комфортних і безпечних вечірніх прогулянок – сучасне освітлення. Встановимо нові лави та урни, навігацію, відеоспостереження, а також здійснимо озеленення території. У цій частині парку також буде універсальне поле для міні-футболу й волейболу, спортивний майданчик з тренажерами та альтанка для гри в шахи. За сприятливих погодних умов, завершимо роботи на другій черзі парку до 10 грудня цього року. Тривають роботи і в інших столичних парках – завершуємо капремонт на третій черзі парку "Наталка", в парку "Совки". Розпочали роботи в зоні відпочинку "Лебедине" на Позняках. Київ – місто парків! І ми працюємо, аби наші парки були справді європейського рівня. Щоб киянам було комфортно і приємно в них відпочивати.

Publiée par Кличко – мер sur Lundi 21 octobre 2019

Оставить комментарий