Киев
облачно с прояснениями, дождь
+9 °C
Пробки:
5 баллов
[supsystic-slider id=1 position="center"]

Програма мінімум – принаймі дати кусок м’яса собаці, котрий стоїть під магазином з надією, що сьогодні пощастить! Пустити погрітися в підїзд на ніч. Зимою тваринам життєво необхідне поживне харчування та теплий прихисток хоча б на декілька годин, бо інакше – смерть від переохолодження та виснаження, про це пише Наш Киев

Програма максимум – забрати додому, відігріти, відмити, відгодувати. Якщо ви все-таки не хочете залишати тварину в себе, тоді треба класно її зфотографувати і написати про неї оголошення. Найбільш дієвим інтернет ресурсом по прилаштуванню тварин є olx. Також, є дуже багато груп в соціальних мережах. Радимо розмістити оголошення ще й туди. Десь та й вистрелить…

Ось список найбільш активних груп:

В оголоошенні обов’язково потрібно вказати місто, в якому знаходиться тварина та контактний телефон куратора (вас). Не переживайте, якщо ваше оголошення не зявиться в групі відразу. Адмініструванням займаються волонтери, їх не так вже й багато, в міру власних можливостей вони публікують оголошення. Чим більше інтернет ресурсів, до яких ви подасте оголошення, тим швидше знайдуться нові господарі для хвостатого. Така система прилаштування тварин може здатися не дуже досконалою на перший погляд, але насправді вона діє, дуже навіть добре.

Для кожного волонтера людина, котра вирішила взяти тварину в добрі руки – на вагу золота! Кожен підопічний, для котрого знайшовся господар – це велика перемога в доволі довгому процесі боротьби з проблемою безпритульних тварин в нашому місті. Тому ловіть фотографії та історії котиків, котрі хочуть муркати у вас на колінах:

Киця Зіна. Їй 11 місяців, на разі живе в клініці на перетримці. Вона повністю здорова і дуже хоче мати дім! Телефонуйте – 050 357 22 44 (Світлана)

Маркіза – шикарна трьохколірна дівчинка з витонченими манерами поведінки. Чарівна та дуже благородна киця. Стерилізована. Телефонуйте – 050 357 22 44 (Світлана)

І котик Маркіз до пари))) Йому 1,5 рік. Телефонуйте – 067 329 61 85

Соні 5 місяців, маленька пухнаста шустрячка, схожа на сибірську породу! Телефонуйте – 067 329 61 85

Том, 10 місяців. Він надзвичайна лапушка. Чемний плюшевий котик. Телефонуйте – 067 329 61 85

Оставить комментарий