Киев
облачно с прояснениями
+7 °C
Пробки:
0 баллов
[supsystic-slider id=1 position="center"]

«Сьогодні прес-секретар президента озвучив інформацію про те, що воїни «Правого сектора» в Закарпатті нібито взяли в заручники 6-річну дитину. Пізніше з’явилася інформація, що дитину відпустили. При цьому ні імені дитини, ні місця інциденту, ні будь-яких подробиць в повідомленні не були зазначені.

«Правий сектор» заявляє, що дана інформація є частиною відкритої війни проти нашого Військово-політичного руху з метою знищення воїнів, які мають досить серйозні факти стосовно контрабандного коридору на Закарпатті. Ми змушені констатувати, що влада замість того, щоб розібратися в ситуації з інцидентом в Мукачево зайнялася жахливою ​​брехнею і дискредитацією «Правого сектора». Заяви про «6-річних хлопчиків» нагадують нам бездарні потуги кремлівської прпопаганди очорнити добровольчі рухи в дусі історій на російському телебаченні про «розіпнутих хлопчиків» і «зґвалтованих в автобусі немічних».

ВПР «Правий сектор» закликає владу до діалогу і відмови від брудних інформаційних піар-технологій.» — сообщает официальный сайт Правого сектора.

Напомним, что МВД опубликовало видео показаний с захваченным мальчиком

Оставить комментарий