Киев
облачно с прояснениями
0 °C
Пробки:
0 баллов
[supsystic-slider id=1 position="center"]

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій.

Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою  та неперевершеним талантом.

Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в містах України!  Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце.

За плечима ансамблю — не лише  успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів.  Відвідавши  концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!

В Києві 20 грудня в 19:00 в Міжнародному центрі культури та мистецтв (Жовтневому палаці)!

Білети в касах міста та онлайн

http://parter.ua
https://www.concert.ua/

                   З 11 грудня 2017 р. ансамбль «Кутаїсі» — в Україні!

11.12 — Чернігів
12.12 — Суми
13.12 — Харків
14.12 — Сєвєродонецьк
15.12 — Краматорськ
16.12 — Маріуполь
17.12 — Миколаїв
18.12 — Херсон
19.12 — Кропивницький
20.12 — Київ
21.12 — Одеса
22.12 — Черкаси

Все про тур на https://www.kutaisi.com.ua

Організатор Продюсерька компанія Like PROце більше 700 вистав по всьому світу.

Оставить комментарий