Киев
облачно с прояснениями
-2 °C
Пробки:
0 баллов

Йшов в районі подолу, повертався із зустрічі і тут бачу картину на переході  — тіп у піджачку, рубашці фоткає припарковану BMW, яка стоїть на переході і затуляє навіть світлофор. Скажу чесно я може й не звернув би на це увагу якби не чувак, що фоткав, подібне стало давно вже буденним явищем в Києві.  Я одразу подумав, що чувак буде постити в себе в фейсбуці і згадав цей пост поліції:

Вирішив випробувати, що буде дієвішим. Набрав 102, сказав адресу та дані авто. Взагалі на 102 я напевно набирав перший раз. З приємного — адекватний і ввічливий оператор, з не дуже — до з’єднання з оперетором напевно хвилини 2-3 довелось почекати. Мені пофіг, але в екстренних ситуаціях це час.  Набрав і вже вирішив кілька хвилин почекати чи відреагують поліцейські. Паралельно постанув у твітер:

Пройшло 20 хв від моменту виклику і таки приїхали поліцейські. Походили біля авто хвилину-дві і не знаю як саме, але там з’явився не власник, а власниця.

одразу вказали перепаркуватися.

Перехід звільнився і люди собі спокійно пішли та перестали тиснутись:

Поліцеські перш ніж підійти самі від’їхали далі і парканулись щоб не заважати руху:

Потім копи напевно вже щось там оформляли:

Не хочу наводити фокус на власніці авто та хейтити, хочу навести фокус на роботу поліції.  Вона еталонна! І в тому, що історія з набором 102 працює переконався особисто. Я підійшов до поліцейського, який сидів в авто і просто пожав йому руку зі словами «чуваки, красавчики».

Так все-таки пішохідний перехід виглядає краще:

Ну і поділюся кейсом у фесбуці вже. Це краще ніж нитьйо.

Источник

Оставить комментарий

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

*

code