Киев
облачно с прояснениями
+29 °C
Пробки:
4 балла

Пропозиція до ДУСІ і її керівника Сергія Березенка — припинити плювати на правила в Києві і на киян, про це пише «Обозреватель».

Отже, найбільші в Києві нелегальні рекламні площі розміщені на державних установах.

Впродовж років столична влада відмовлялася їх помічати. Втім, наша системна юридична та публічна робота по кожному конкретному об’єкту зробили подальше ігнорування очевидних порушень просто непристойним.

Також, після скандалів з посади директора КП «Київреклама» кілька місяців тому пішов депутат Кличка, який не впорався навіть з найпростішими завданнями. Людина, яка стала в.о., поки що демонструє готовність не миритися з очевидними порушеннями та свавіллям.

Отже, справа може зрушити з мертвої точки.

КП «Київреклама» спробує демонтувати нелегальне рекламне полотно в кілька сотень квадратних метрів з будівлі «Українського дому», який знаходиться в підпорядкуванні Державного управління справами.

Не так давно працівники УД не допустили на територію бригаду комунального підприємства, яка прибула для здійснення відповідних робіт. І я думаю, що час спитати в керівника ДУСі Сергія Березенка, на яких таких підставах підпорядкована йому установа дозволяє собі плювати на правила і на киян.

На яких підставах ця установа приховує копії договорів з приватними структурами на розміщення нелегальної конструкції, хто за цим стоїть, які суми сплачуються за це, а які ні.

Я думаю, що було б правильно, щоб він прибув на демонтаж і допоміг керівництву «Українського дому» підняти шлагбаум. Не треба робити так, щоб державна охорона за кошти платники податків охороняли приватний інтерес комерційних компаній.

Оставить комментарий

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

*

code