Киев
ясно
+7 °C
Пробки:
1 балл
[supsystic-slider id=1 position="center"]

Патрульные полицейские в Киеве спасли от самоубийства мужчину, который собирался спрыгнуть с 17-го этажа дома на проспекте Бажана.

Как сообщают в пресс-службе патрульной полиции, инцидент произошел вечером, 3-го сентября. Около 18:00 к полицейским позвонила женщина и рассказала, что ее муж угрожает спрыгнуть с окна квартиры.

Медики и спасатели, которые прибыли на место вызова раньше полицейских, не смогли уговорить мужчину отказаться от своей затеи. Он постоянно твердил, что у него в жизни много проблем, которые исчезнут сразу, как только он спрыгнет.

Разговоры с мужчиной продолжались, пока на место не приехали патрульные. Командир полицейских Виталий Задорожний решил сам пообщаться с самоубийцей и рассказал ему свою историю жизни и о службе в полиции.

Удивительно, но после разговора с патрульным, мужчина согласился вернуться назад в квартиру. Теперь он находится под присмотром врачей.

Патрульні відговорили чоловіка від стрибка з 17 поверху З вересня, близько 18-години, на службу 102 надійшла інформація про спробу самогубства на проспекті Миколи Бажана. Заявниця повідомила, що її чоловік виліз на вікно та повідомив, що має намір стрибнути з 17 поверху.Прибувши на місце події, патрульні намагались налагодити діалог з чоловіком, але безуспішно. Спроби рятувальників та медиків теж не увінчались успіхом. Громадянин не хотів спілкуватись, а тільки розповідав, як йому погано жити і що усі проблеми закінчаться, як тільки він стрибне.Враховуючи те, що чоловік сидів на вузькому парапеті далеко від вікна було неможливо непомітно підійти до нього, щоб силою затягнути в безпечне місце. Спроби вмовити чоловіка тривали поки на місце події не приїхав командир роти Віталій Задорожний. Патрульний вирішив застосувати інший підхід ведення перемовин і розповів чоловіку свою історію життя та про ситуації, які він пережив на службі у поліції. Слухаючи розповіді поліцейського, чоловік, який до цього не курив, вирішив закурити та погодився, що його життя не таке і складне. Після конфіденційної розмови "по душам" чоловік дав Віталію свою руку та повернувся до квартири. Тепер його оглядають та надають допомогу лікарі.Відео: https://youtu.be/bEcHXEdoFmk#Kyivpatrol____Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol

Publiée par Патрульна поліція Києва sur Vendredi 6 septembre 2019

Оставить комментарий