Киев
ясно
+20 °C
Пробки:
2 балла

Нова патрульна поліція продовжує проводити операції із затримання правопорушників у Києві та надавати допомогу жителям столиці. Зокрема, під час патрулювання правоохоронці допомогли дідусеві на інвалідному візку, віднісши чоловіка на руках додому.

Про подробиці патрулювання поліція повідомила у соціальній мережі, передає «Преса України».

Вчора, 7 липня, патрульна поліція Києва провела неодноразові операції з затримання правопорушників. Зокрема, серед такиз спецоперації було затримання людини з гранатою, яка погрожувала її підірвати для того, щоб не платити за відвідування закладу, а також затримання водіїв у стані алкогольного сп’яніння, що спричинили ДТП з постраждалими.

«Більшість звернень громадян були пов’язані з пограбуваннями, також траплялись виклики щодо зниклих безвісти», — розповідають поліцейські.

Також під час патрулювання нова поліція допомогла дідусеві на інвалідному візку, який не зміг потрапити додому, віднісши чоловіка на руках. Крім цього, правоохоронці долучилися до пошуків підозрюваного в підпалі автомобіля. Також була надана перша домедична допомога потерпілій з ножовими пораненнями.

«Щодоби ми патрулюємо вулиці нашого міста для того, щоб служити та захищати вас», — зазначають у поліції.

Оставить комментарий

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

*

code