Киев
облачно с прояснениями
+7 °C
Пробки:
0 баллов
[supsystic-slider id=1 position="center"]

По информации мэра, укладка асфальта началась еще в ночь на 21 декабря. Асфальтобетон укладывают на современное гидроизоляционное покрытие, которое используют строительные фирмы в Европе. Подрядчик гарантирует, что новый асфальт на Шулявском мосту прослужит не менее 10 лет, передает 44.ua

Сейчас асфальт укладывают непосредственно на самом мосту, а 23-26 декабря работы будут вестись возле улиц Довженка и Вадима Гетмана. После этого новый Шулявский мост должен пройти технические испытания. По словам Кличко, движение по Шулявскому мосту планируют открыть в конце следующей недели.

Друзі! Минулої ночі на Шулявці кипіла робота. Будівельники розпочали асфальтувати новий шляхопровід. Гарантію на експлуатацію покриття, що влаштовують на площі близько 5 тисяч квадратних метрів, підрядник дає 10 років. Укладають асфальтобетон на сучасне гідроізоляційне покриття, що успішно використовують на будівництві мостів та шляхопроводів у країнах Європи. Наступними днями – 23-26 грудня – асфальтуватимуть підходи до мосту з боку вулиць Вадима Гетьмана та Олександра Довженка. Після цього відбудуться технічні випробовування шляхопроводу. На ньому встановлять спеціальне обладнання, що вимірюватиме прогини мосту та статичні і динамічні навантаження на нього. Для випробовування залучать вісім 30-тонних автомобілів, за допомогою яких створять максимально допустимі навантаження. Ми робимо все, щоб запустити рух автомобілів Шулявським шляхопроводом уже в кінці наступного тижня.

Publiée par Віталій Кличко sur Dimanche 22 décembre 2019

Оставить комментарий